PLISY

Plisy

Plisy – czyli żaluzje plisowane mogą stanowić dobrą alternatywę dla zwykłych żaluzji poziomych. Forma żaluzji "harmonijka" z powodzeniem pasuje do każdego nowoczesnego wnętrza i świetnie się sprawdza przy nowoczesnych designersko wnętrzach.
Jeżeli mamy okna w nietypowym kształcie, to zasłony plisowane są oprócz rolet rzymskich jedynym rozwiązaniem pozwalającym zaciemnić okna w pomieszczeniach. Sprawdzają się również przy szklanym dachu, w ogrodach zimowych, przy oknach o kształcie trójkątnym czy trapezowym.

Bogate wzornictwo posiadanych przez nas materiałów, stwarza wręcz nieograniczone możliwości komponowania zasłon z wnętrzami pomieszczeń. Możemy w dowolny sposób dobierać kolor oraz fakturę wybranego materiału, dostosowując żaluzje do wystroju wnętrza pomieszczenia.
Bardzo ważną zaletą żaluzji plisowanych jest możliwość samodzielnego czyszczenia. W przypadku zabrudzenia wystarczy jedynie przetrzeć wilgotną szmatką. Przy niewielkim zabrudzeniu można delikatnie przetrzeć materiał miękką gumką do ścierania. Do codziennej konserwacji i usunięcia kurzu wystarczy plisę przetrzeć zwykłą szczotką do kurzu.